Şeyma Subaşı’nın Uğruna Evliliğini Bitirdiği Konuşulan Burak Ateş Aslında Kim?

Bugün hepimiz kaos dolu bir güne uyandık! Beykoz Adliyesi’nde Mohammed Alsaloussi’den boşanan Şeyma Subaşı’nın, düğününe de davetli olan Burak Ateş’le aşk yaşadığı iddia edildi. Günaydın’dan Ömer Karahan’ın bu iddiaları gündeme bomba gibi düşerken, herkes ‘Burak Ateş kim?’ ‘Burak Ateş ne iş yapıyor?’ sorularını merak etti. Buyurun! ?

Şeyma Subaşı, psikolojik şiddet gördüğü iddia edilen Mısırlı Mohammed Alsaloussi’den bugün Beykoz Adliyesi’nde boşandı.

Günaydın’dan Ömer Karahan, Subaşı’nın düğününde de bulunan İş İnsanı Burak Ateş ile aşk yaşadığını iddia etti.

Biz de biraz kurcaladık ve kimmiş bu Burak Ateş diye merak ettik. Öncelikle Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabından takip ettiği tek bir Burak Ateş var. O da bu beyefendi. ?

Kendisinin bio’sunda ‘divinecircusmusic’ adlı bir Instagram hesabı mevcut. Parti fotoğraflarının yer aldığı bu hesap, Eğlence Sektöründe faaliyet gösteriyor anladığımız.

Gelgelelim birçok yerde Burak Ateş’in adının eskiden Şevval Şahin’le de anıldığı yazılıyor. Evet, adı eskiden Şevval Şahin ile aşk dedikodularına karışan bir Burak Ateş var ancak bu iki Burak Ateş aynı kişi mi bilmiyoruz.

Şevval Şahin’in adının aşk dedikodularına karıştığı Burak Ateş, ekonomi mezunu ve aile şirketinde yönetim kuruluğu üyeliği gibi birçok görev üstleniyor.

İnşaat, lojistik ve enerji gibi birçok alanda faaliyet gösteren bir dizi şirketin veliahtı olan Ateş, yıllar önce İş İnsanı Mehmet Cengiz’in kızı Hülya Cengiz ile evlenmiş.

Adı Şevval Şahin ile aşk dedikodularına karıştığı dönemde Ateş’in eşinden yeni boşandığı ve iki çocuğu olduğu iddia edilmişti.

Yani anlayacağınız Burak Ateş’ler karışmış durumda… Şeyma Subaşı’nın aşk yaşadığı Burak Ateş kim? O Burak Ateş, bu Burak Ateş mi? elimizde henüz net bir bilgi yok.

Bakalım Şeyma Subaşı konuyla ilgili bir açıklama yapacak mı…

Bekleyip görelim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir