Serkan Toper Kimdir, Kaç Yaşında? Serkan Toper Hakkında Merak Edilenler

Vatandaşlar tarafından Serkan Toper ismi arama motorlarında aratılıyor. Konuya ilişkin araştırmalarını sürdüren vatandaşlar Serkan Toper’in hayatı merak ediliyor. Arama motorlarında araştırma yapılırken Serkan Toper Kimdir, Kaç Yaşında? sorularına yanıt arandı. İşte Serkan Toper’in hayatına ilişkin merak edilen sorular ve yanıtları…

Vatandaşlar tarafından Serkan Toper ismi arama motorlarında araştırılmaya başlandı.

Serkan Toper Kimdir?

Serkan Toper,13 Mart 1979’da Denizli, Sarayköy’de dünyaya geldi. Aslen Kars, Kağızmanlı olan Toper, ilk öğrenimine Sivas’ta başladı. Orta öğrenim ve lise eğitimini ise İzmir’de tamamladı. 1996 yılında üniversite eğitimi için Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne başlayan Toper, 2000 yılında Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Serkan Toper, 2002 yılında avukatlık yapmaya başlayarak meslek hayatına adım attı.

Serkan Toper Kariyeri

2003-2004 aralığında Ankara Barosu’nda avukatlık yapan Toper, 2005 yılından itibaren İstanbul’da serbest olarak avukatlık yapmaktadır. İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri ve de Medya Hukuku gibi dallarda uzmanlaşan Toper, Milliyetçi Hareket Partisi Spor ve Sanattan Sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı ve Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul Şubesi Genel Sekreterliği görevlerini yürütmektedir.Serkan Toper, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Cumhur İttifakı’ndan MHP’nin Beşiktaş Belediye Başkan Adayıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir